Volg ons op Facebook >>>
  • ref mario sep

  • ref mario okt

  • zat

           

    11/11

    10h30 U11MD Davoc Lot Emile Amant / Robbe Segers

     

    10h30 U11JA VCV Leefdaal Bertem A Hanne Wenseleers / Lotte Wenseleers

     

    12h30 U15JB Volley Opwijk-Lindemans Aalst Jolan Bultereys

     

    14h30 U13MA Volley Haasrode Leuven A Jens De Vits (student)

     

    14h30 U13JB VC Lennik Heren Laurence De Pauw

     

    16h30 U11GD Davoc Lot Kris Van Steen / Nick Hollemans

     

    16h30 U15MA Volley Schepdaal VZW A Luca Gewehr

     

    20h30 Heren A Vamos Stekene-Sint-Gillis Waas B Officieel

    zon

           

    12/11

    10h00 U11GE Daatmet Liedekerke Jana Van de Velde / Sien Heiremans

     

    14h00 Heren C Wolvertem Sporting B Officieel

     

    18h00 Dames B VC Eternit Kapelle o/d Bos A Officieel

    zat

           

    18/11

    10h30 U11MB NVV Tienen Phara Cockaert / Tessa Van den Driessche

     

    10h30 U11JB Volley Haasrode Leuven A Jody  Schaukens / Lotte Van Lier

     

    12h30 U11JC VCV Leefdaal-Bertem B Jens Van den Driessche / Joren Wenseleers

     

    12h30 U13MC Gavo Brussels Volley Brussel Aron Raes

     

    14h30 U15JA Volley Haasrode Leuven A Ynze De Wit

     

    14h30 U17MA Volley Opwijk Jordi Boes

     

    16h30 U15MA Volley Haasrode Leuven A Morgane Van Acker

     

    16h30 U17MB VBT Machelen A Antje Van Aerschot

     

    20h00 Dames A Berg-Op Wijgmaal B Officieel

    zon

           

    19/11

    10h00 U11GD Kruikenburg E Eline Sinoy / Lise Van Rossem

     

    10h00 U13MB Govok Cammaert Gooik VZW Tess Fieremans

     

    14h00 Dames C Berg-Op Wijgmaal C Officieel

     

    18h00 Dames B VC Knodde Meise A Officieel

    zat

           

    25/11

    10h30 U11MB VBT Machelen A (uitgesteld, Sint)

     

    10h30 U11JA Velvoc A (uigesteld, Sint)

     

    12h30 U11JB Volley Haacht Flor Robijns / Aiko Groffils

     

    12h30 U11MC Volley Opwijk A Jonas Meert / De Praetere Wout

     

    14h30 U13JB Davoc Lot B Wouter Van den Driessche

     

    14h30 U15JA Volley Haacht A Tobi Heyvaert

     

    16h30 U13JA Lizards Lubbeek-Leuven B Pieter-Jan Van Nuffel

     

    16h30 U15JB VC Lennik Heren Imbrecht Van Nuffel

     

    20h30 Heren A RUVO Ruddervoorde Officieel

    zon

           

    26/11

    10h00 U11GD Daatmet Liedekerke Noor Van den Broucke / Lise Van der Meiren

     

    10h00 U13MB VC Lennik Dames A Lotte Callebaut

     

    14h00 Dames B VC Lennik Dames B Officieel

     

    18h00 Dames C Wevoc St Joris Weert B Officieel
  • zat

           

    2/12

    10h30 U11JB Wevok St Joris Weert Bram Van den Abeele / Jens Remue

     

    12h30 U11JA Daatmet Liedekerke Imbrecht Van Nuffel / Wim Torrekens

     

    14h30 U13MA Velvoc A Aaron Waterplas

     

    14h30 U13JB Volley Schepdaal VZW Nico De Plecker

     

    16h30 U17MA Davoc Lot A Tiffany Meerhout

     

    20h00 Dames A Volley Haasrode Leuven C Officieel

    zon

           

    3/12

    14h00 Dames C VC Molenstede A Officieel
    18h00 Dames B Volley Opwijk A Officieel

    zat

           

    9/12

    20h30 Heren A Volley Team Kortrijk Officieel

    zon

           

    10/12

    14h00 Heren B AVO Wemmel Officieel
    18h00 Heren C Volley Schepdaal VZW B Officieel

    zat

           

    16/12

    20h00 Dames A Jeugdvolleybal Londerzeel B Officieel

    zon

           

    17/12

    18h00 Dames B VBT Machelen A Officieel
happy wheels demo