Volg ons op Facebook >>>

Aan deze pagina wordt nog gewerkt

MAANDAG

Zaal Kruikenburg

17:30-19:00U11 JAJens R
U11 JC-MCRein T
19:00-20:30Dames C – Joren R
20:00-22:00Veteraffen

Zaal Sint-Angela

17:30-19:00U13 MB Kevin D
U13 MC-MDTobi H – Hanne W
19:00-21:00?

DINSDAG

Zaal Kruikenburg

17:30-19:00U15 MA Rein T
U17 MB – Dirk DR
19:00-20:30U13 MA Bart DG
U17 JA – Benny V
20:30-22:30Heren A – Benny V

Zaal Sint-Angela

18:30-20:00U15 JA Mario T – Daisy DC
U15 JB – Francis T
20:00-22:00Dames A – Mario T – Bart W

WOENSDAG

Zaal Kruikenburg

13:45-15:00Initiatie Mario T – Hanne W
15:00-16:00U11 ME Mario T
16:00-17:30U11 MA/MB Mario T
U11 JB – Mario T
17:30-19:00Dames C/U17 MA – Joren R – Sam DG
19:00-20:30Heren C – Bart DS
20:30-22:30Heren B – Koen DF

Gemeentelijk Sportcentrum Ternat

20:00-22:00Zitvolley -Eric dL

Zaal Sint-Angela

14:30-16:00U13 MB ?
U13 MC/MD Tobi H – Hanne W
16:00-17:30U13 MA – Bart DG
U15 MA Rein T
17:30-19:00U17 JB – Koen DF
U17 JA – Benny V
19:00-20:30U15 JC – Lore DS – Jens R
20:30-22-30Dames B – Lambert E

DONDERDAG

Zaal Kruikenburg

17:00-18:00U11 MC/JC Kristof DL – Joren W
18:00-19:30U11 MA/MB – Kristof DL – Joren W
U11 JA/JB Bart DG – Sam DG
19:30-21:00Dames A – Jo V
21:00-23:00Heren A – Benny V

Zaal Sint-Angela

17:30-19:00U13 JA/U15 JC Lore DS – Jens R
U13 JB – Ruben T
19:00-20:30U17 MA Dirk C
U17 MB – Katleen B
20:30-23:00VeteranenW

VRIJDAG

Zaal Kruikenburg

17:00-18:00U11 ME – Mario T
17:30-19:00U17 JB – Koen DF
19:00-21:00Dames B Lambert E
20:30-22:30Dames A – Mario T – Bart W

Zaal Sint-Angela

17:30-19:00U15 JA Bart DS
U15 JB – Francis T – Philippe W
19:00-20:30Heren C – Bart DS
20:30-22:30Heren B – Koen DF

Weekendregeling in zaal Kruikenburg

ZATERDAG

9:30-10:30Bewegingschool
-Leen J -Karen S -jeugd
Vanaf 10:30Start Jeugdwedstrijden
19:00Start Reservewedstrijd
20:00Start Provinciale Senioren Wedstrijden
20:30Start Divisie Senioren Wedstrijden

ZONDAG

Vanaf 10:00Start Jeugdwedstrijden
13:00Start Reservewedstrijd
14:00Start Provinciale Senioren Wedstrijden
17:00Start Reservenwedstrijd
18:00Start Provinciale Senioren Wedstrijden

Onze Trainers

  • Bart De Gieter
  • Bart De Saeger
  • Bart Wenseleers
  • Benny Verspecht
  • Daisy De Coen
  • Dirk Ceuppens
  • Dirk De Ridder
  • Francis Teughels
  • Hanne Wenseleers
  • Jens Remue
  • Jo Verstuyft
  • Joren Remue
  • Joren Wenseleers
  • Karen Schmits
  • Katleen Bellemans
  • Kevin Dewin
  • Koen De Feyter
  • Kristof De Loose
  • Lambert Ekondo
  • Lore Desmedt
  • Marleen Janssens
  • Mario Trochs
  • Philippe Weyckmans
  • Rein Trogh
  • Ruben Trochs
  • Sam De Gieter
  • Tobi Heyvaert
happy wheels demo