Volg ons op Facebook >>>

Seizoen 2017-2018

WOENSDAG Sportcomplex Ternat 20:00 – 22:00 Zitvolley 
Peter – Eric
Vanaf 1 januari 2017 in de tijdelijke sporthal “De Fabriek”
Nieuwbaan 29A, 1742 S-K-Lombeek
MAANDAG
zaal Kruikenburg zaal St-Angela
17:30 – 19:00 U11 JC
Kristof
U11 MC + U11 MD
Rein – Joren W
19:00 – 20:30 U15 MA
Jens – Mario
U17 MB
Jens – Wim T
18:30 – 20:00 U15 JA
Bart – Sam DG
U15 JB
Koen DF – Cisse
20:30 – 22:30 Dames C + U19 M
Tom DB
20:00 – 22:00 Veteraffen
recreatief
DINSDAG
zaal Kruikenburg zaal St-Angela
17:30 – 19:00 U13 MA + U13 MC
Joren R – Ann M
U13 MB
Rein – Peter
19:00 – 20:30 Heren C + U19J
Koen R
U17 JA
Benny V – Johan C
18:30 – 20:00 U17 MB
Jens – Wim T
20:30 – 22:30 Heren A
Benny V
20:00 – 22:00 Dames A
Mario
WOENSDAG
zaal Kruikenburg zaal St-Angela
14:00 – 15:00 Initiatie
Mario – Dorien – Rein – Hanne – Lisa
 
15:00 – 16:00 U11 JD + U11 ME
Mario – Lisa – Hanne
16:00 – 17:30 U11 JA en B
Mario – Toby
U11 MA en B
Kristof – Bart
16:00 – 17:30 U15 MA 
Jens – Mario
17:30 – 19:00 U13 MA + U13 MC
Joren R – Ann M
U13 MB
Rein – Peter
 
19:00 – 20:30 U13 JA en B
Bart DS – Lore
U17 MA
Dirk C – Mario
19:00 – 20:30 Dames C + U19 M
Tom DB
20:30 – 22:30 Dames B
Bart W
20:30 – 22:15 Heren B
Koen DF
DONDERDAG
zaal Kruikenburg zaal St-Angela
17:00 – 18:15 U11 MC en D + U11 JC
Kristof – Rein – Joren W
   
18:15 – 19:30 U11 MA en B + U11 JA en B
Mario-Kristof-Bart DG-Toby
18:00 – 19:00 U11 JD 
Mario-Lisa-Hanne
 
19:30 – 21:00 Dames A
Mario
19:00 – 20:30 U17 JA
Benny V – Johan C
 
21:00 – 23:00 Heren A
Benny V
20:30 – 22:30 Veteranen
Recreatief
VRIJDAG
zaal Kruikenburg zaal St-Angela
17:00 – 18:00 initiatie 
Mario – Dorien – Rein – Hanne – Lisa
17:00 – 18:30 U15 JB
Koen DF – Cisse
U15 JA
Bart – Sam DG
18:00 – 19:00 U11 ME
Mario
18:30 – 20:00 U13 JA en JB
Bart DS – Lore
19:00 – 20:30 Heren C + U19 J
Koen R
20:00 – 22:00 Dames B
Bart W
20:30 – 22:30 Heren B
Koen DF
 
ZATERDAG ZONDAG
zaal Kruikenburg zaal Kruikenburg
09:30 – 10:30 Bewegingsschool
Karen – Leen – jonge begeleiders
vanaf 10:00 jeugdwedstrijden
vanaf 10:30 jeugdwedstrijden vanaf 13:00 wedstrijd invallers Dames / Heren
vanaf 19:00 wedstrijd invallers Dames / Heren vanaf 14:00 wedstrijd 3e provinciale Dames / Heren
vanaf 20:00 wedstrijd Provinciale Dames / Heren vanaf 17:00 wedstrijd invallers Dames / Heren
vanaf 20:30 wedstrijd 2e Divisie Heren vanaf 18:00 wedstrijd Provinciale Dames / Heren
happy wheels demo